Najdete nás taky tady...

Na pořadu dne...

Re: Re: Re: Nedele 4.10.

Já jsem pro. Když jsme začínaly tak byl leden - unor. Takže létáme za každého počasí. A dovozeme SVAŘÁK!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

bzz

Okurky a Tygři trestem se, hejno much se na vás sesype jako na exkrement!

Re: bzz

Ano ano pustime se do nich a jejich stuhy audou na našech kridlech☺

Re: Re: bzz

Moc tu nemáchejte křídly. Hodím na Hellcata lepačku a smáznu vás z nebe.

Re: Re: Re: bzz

:-))))) povíme si v neděli:-)))) Jsme ze Strážnice nekutí a moc se těšíme.

PILOTI

Robe vypada to brutalne. Prosim Pavel Tihlarik patri do nasi sqadrony tak mu tam prosim pridej to nase krasny logo. Dekuji moc.

Re: PILOTI

Ahoj, máš to tam... :)

Re: PILOTI

Za skvělé stránky Východní fronty děkujeme Ivošovi Macháňovi.

Nová soutěž a malá úprava pravidel

Třetí soutěž jsme naplánovali na neděli 4.října. Taky jsme probírali pravidla a po druhé soutěži by jsme změnily odměňování za uhájenou stuhu. Chtěli by jsme bod za uhájenou stuhu dávat až po posledním přistání. Po minutě letu je už bod za let. Stejně se špatně dokazovalo, kdo má celou stuhu po minutě letu. Navrhujeme bod za uhájenou stuhu až na konci bojového letu.

Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Souhlas☺

Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Bude i WW1 ??? :-)

Re: Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Pokud nebude pršet a větrno tak se poletí i WW1 .

Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Kdyz vidim ty prihlaseny piloty tak je min.třeti misto naše

Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Kdyz vidim ty prihlaseny piloty tak je min.třeti misto naše☺☺☺

Re: Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

To pak bude bratrovražedný boj

Re: Nová soutěž a malá úprava pravidel

Velká pochvala za inovaci stránek PILOTI :-)

uhu por

Mám zájem o 4x uhu por

UHU-POR

Ahoj všem, Pavel Hanák nábízí k prodeji UHU-POR 27g / 33ml za 61kč. Tak kdo bude mít zájem, tak sem napište. Snad to doveze v neděli na závody.

Možná nedojdu

Těšil jsem se na nové závody ale jedu do Andrichova tak to asi nestihnu přejet do Kyjova
Coubuch

2.soutěž Východní fronty

Všem pilotům Východní fronty,
navrhuji termín další soutěže v neděli 13.září

Re: 2.soutěž Východní fronty

Jupííííí . Jsem pro

Re: 2.soutěž Východní fronty

Tešime se☺

Re: 2.soutěž Východní fronty

Bude fungovat to přihlašování na soutěže přes tyto webovky???

Re: Re: 2.soutěž Východní fronty

Určitě, je to novinka o které jsem ani já nevěděl. Poděkování webmástrovi Ivoši Mácháňovi.

Re: 2.soutěž Východní fronty

Ahoj všem:-)
Já se na 2. soutěž Východní fronty přihlásil a možná by nebylo špatný, kdyby bylo někde vidět, kdo je přihlášen:-)
Jen návrh.
Jinak velká gratulace Robertovi za krásné 2 místo, které vybojoval v Kyjově:-))))

Re: 2.soutěž Východní fronty

Bude i WW1?

Re: 2.soutěž Východní fronty

Bude i WW1?

Re: Re: 2.soutěž Východní fronty

chcete létat WW 1 ? Pavle kolik mate WW1 ?

Re: Re: Re: 2.soutěž Východní fronty

Ahoj, mám já, snad i jeden můj mladej, Robert, jeden pán od Roberta který WW2 nelétá ale WW1 by si s náma zalétal. Já to nikdy nelétal tak bych si to klidně zkusil:-)

Re: Re: Re: 2.soutěž Východní fronty

WWI bude. Několik nadšenců by chtěli létat i WWI. Přáním vyhovíme. Do závodů sesmolím nějaké pravidla. Seznámení v Kyjově na závodech.

Re: 2.soutěž Východní fronty

Všem dekuji za krasnou nedeli, Robertovi za skvelou organizaci,Zbekovi za vyplneni meho volneho casu opravou letadel☺ uz se na Vas tešime. Tak letu zdar☺

Mala uprava pravidel

Ja jsem pro i kdyz diky teto zmene si moc bodu neprictu.☺ Ale proc neocenit pilota, ktery se po boji vrati zpet na zakladnu. Ten bod dostane po dovrseni jedne minuty? Jen na upresnenou.

Re: Mala uprava pravidel

Ano po jedné minutě a musí to být poslední přistání. Nebude to platit pro přistání kvůli vymotání stuhy z motoru, nebo kontrole délky stuhy.

Re: Mala uprava pravidel

Ten bod je za dopravu letadla na letiště ,tak platí hned po startu , ten není za zásluhy v boji

Re: Re: Mala uprava pravidel

Přijdeš o stuho krátce po startu a přistaneš do přistávací zóny a už nepoletíš máš bod za záchranu stroje .

Přidat nový příspěvek