Najdete nás taky tady...

Na pořadu dne...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rodí se hvězda VF

za cca tyden se doufám sejdem v budkách

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rodí se hvězda VF

jo budky jsou průsečíkem mezi západní a východní frontou těším se a jdu odhlučnovat Meteor nebo asi udělám nového čauky v Budkách

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rodí se hvězda VF

Ještě Robertovi dobře že jste tam nestanovali na té louce kde se stanuje stála ještě v neděli voda a nedalo se suchou nohou projít do lesa .Hned po ránu jsem si tam promáchal boty.Příště až tam pojedeš můžete přespat u nás.
Vlada

Boj o Kavkaz

Ahoj kamarádi.
Bavil jsem se s Láďou a říkali jsme si, že bysme si dali i WW1. Tak si vemte éra i na WW1.
Zbeku máš dost času do neděle si WW1 nachystat:-)))))

Re: Boj o Kavkaz

pokud by byl zájem můžeme třeba jen trénikově dát WW1 .Mam v hlavě DH 2 která bude mít vysoku odolnost
proti vyřazení z boje pokud by byl zájem mohu je prodat i konkurenci nebo spojencům.

Re: Boj o Kavkaz

Super politani děkuji kuci a pěkně lepte .

PAD 3 místo

Chtěl bych informovat své přátele na VF že v bitvě o Chlum v Hardci Králové se podařilo dvěma pilotům překonat PADA . Po dobu prvních tří Hitů vedl Zdenek Hron do finále postoupily Hron ,PAD ,Benda st,Coubal st.Dostál Stark jra někdo další.Po finále bylo následující pořadí 1. Milan Benda 2. Daniel Stark ml. 3. PAD 4. Coubal st. Pad není neporazitelný

Re: PAD 3 místo

šikovní kluci .-)))))

omlouvám se

bohužel je v Pardubicích aviatická pout kde bude ME 262 ,PO 02 Kukuruznik a Katalina to chceme s Ondrou vidět tak nepřijedem do Otrokovic

Gloster Metor

Pokud bych mohl startovat v Otrokovicích s Gloster Metorem tak bych možná přijel ale až tak kolem 12 hodiny slavím
28.5 šedesátiny a nevím v jakém stavu budu v neděli.Tak co kluci můžu s tím létat VF?

Re: Gloster Metor

Ahoj Láďo,
předem velká gratulace k těm náctinám, hlavně zdraví, pracovní úspěchy, a skvělé
modelářské výkony.
V neděli se na tebe těšíme.

žije tady někdo?

je tu ějak mrtvo:-(

Re: žije tady někdo?

Neboj žijeme.

Re: žije tady někdo?

Dostal jsem k 60tým narozeninám novou gimnastorku (vrchní díl sovětské ww2 uniformy ) potřeboval bych koupit ještě jednu výložku s jednou frčkou VF.
Kdy je naplánována další akce VF. Omlouvám se za neůčast na poslední bitvě nebyl jsem materielně a psychicky připraven po náročné dovolené v Egiptě.
Vláda Coubal

LIPANY

Naprosto skvěly vikend. Diky rodine Ladi Coubala. Za zazemi nocleh a vinikajici stravu proste za vše. Uz se tešim na přište. Polítani taky užasne. Proste super. Ahoj v Budkovicich.

Re: LIPANY

No jak se tak dívám na ten počet killů tak jste na zpáteční cestu měli asi dost místa v autě.

BITVA O STALINGRAD

Jeste bych dodal, že jedeme v sobotu rano z Kyjova a mame misto v aute. Kdyby se chtel nekdo přidat.

OBRANA LENINGRADU

Ahoj PILOTI :-)
Super zahájení sezony 2016. Bylo to krásné a pohodové polétáníčko.
Už se těším do Lipan. Jen po dnešku vím, že brát s sebou jen uhupor a vteřiňák nemusí stačit. Po dnešní zkušenosti se Zbekem přibalím raději i náhradní serva. -)))))

Re: OBRANA LENINGRADU

Super počasí a atmosféra. Ted sem dolepil křídlo Purexem a už se opět na Vás těším . Neříkej že tobě odešlo nějaké servo s kovovým převodem ?

Re: OBRANA LENINGRADU

Opravdu dnes jsme si fakt skvěle zalétali. U mě 11 bojů žádný kill. Tak to může být celou sezónu.

Závody VF v roce 2016

Zdravím všechny bojovníky Východní fronty.
Zimní ofenzíva byla našimi statečnými piloty začátkem prosince odvrácena. Velitelství Východní fronty plánuje několik válečných operací. Je tu návrh Rudoarmějce Vládi Coubala uspořádat bojové operace 3.4.2016 v Lipanech. To je kousek za Kolínem. Jelikož bude asi trochu zima nabízí Vláďa pro ty kteří budou závodit i v sobotu na EPA combatu ubytování ve jeho "kasárnách"( modelářská dílna). Tak prosím pište jestli bude zájem.
Dále máme předběžný termín od statečných Rudoarmějců z Otrokovic. Boje budou probíhat asi 22.5.2016
Zatím čekáme na kalendář soutěží EPA combat, a pak upřesníme termíny bojů, aby se nepřekrývali.
Čekáme vaše připomínky Velitelství východní fronty.

VF 2016 lipany

Ahojky rudoarmějci
2,4.2016 pořádáme EPU .V neděli 3.4.2016 navrhuji uspořádat se zbytky strojů VF u Lipan.
Nocleh může být u mne doma v dílně s teplotu 22°C vytápěnou podlahou 10-20 lidí s podložkami a spacáky.
Robertovi mohu nabídnout pokoj pro hosty kam se může vejít s celou rodinou.
Žádám velitelství VF o vyjádření zda to platí.
rudoarmějec Vladimír Vladimírovič Coubal

Re: VF 2016 lipany

Zní to lákavě:-)

Re: VF 2016 lipany

Má to jednu chybičku. Aby nám zbyly letuschopné stroje po sobotě

Polítání 1.1.2016

Ahoj všem,
sezonu jsme dnes v Kyjově uspěšně zahájili jak WW1 tak WW2 .-))))
Už se těšíme na sezonu 2016!!!!

Re: Polítání 1.1.2016

Jo jo, pěkně jsme se dnes protáhli. Všem pilotům, vše nejlepší do nového roku, málo killů, hodně seků, a příjemné létání.

Neděle 6.12.2015

Ahoj kluci,
bylo to super polítání. Kosa vážně jak na VF ale super. Všem díky za krásnou neděli.
Jo a těšíme se na 19.12.2015 - dáme malinký combat???
Ahojky

Re: Neděle 6.12.2015

jako užž poslednííííí ? Zkus zatím nové stuhy jak se osvědčí dnes sem je nestihl rozdat.

Re: Neděle 6.12.2015

Ahoj Kluci
Bylo to fajn i když v tý čepici vypadám jako kozák od Mc Donalda
Ale chtěl bych spustit debatu na téma VF u Lipan tedy u nás .Nocleh poskytnu v mojí vytápěné dílně a ve 4. postelích.
Problém je v tom jestli před nebo po EPP.Pokud ne

Re: Neděle 6.12.2015

tak jsem to nějak zamotal že se to odeslalo dříve než jsem chtěl.
Takže před EPou se rozcvičíme a můžeme zalétat lépe,pokud ovšem bude s čím a nebudeme unaveni.
A ted babo rad.

Re: Re: Neděle 6.12.2015

Se Zbekem jsme se bavili, že by bylo lepší udělat VF až po EPĚ. Aby jsme na EPĚ měli s čím bojovat.

VF 2016 lipany

Asi to je rozumné a já budu tlačit EPu na sobotu.Chtěl bych to na 2a3 dubna týden po velikonocích
Předtím ještě určitě VF uděláme?

Re: VF 2016 lipany

Co 3.1.2016?

Re: Re: VF 2016 lipany

Já bych to v zimě moc nepřeháněl a nechal to na jaro.

Re: Re: Re: VF 2016 lipany

:-) Ty nestihneš opravit éra že:-)
Ještě že je much tolik - budeme přes zimu trénovat a na jaře vám dáme zabrat:-)))

Přidat nový příspěvek